Nasza Historia

Marka Thegoodlife została stworzona z myślą o wszystkich kobietach kochających podróże i ceniących sobie unikalne i funkcjonalne produkty. Thegoodlife przychodzi do Ciebie z przemyślanym asortymentem, który pozwoli Ci również na pomysłowy prezent dla najbliższych. Wygodne i stylowe stylizacje sprawią, że Twoja podróż będzie w nich zdecydowanie przyjemniejsza! Wchodząc w świat marki Thegoodlife, dajesz sobie szansę na posiadanie produktów najwyższej jakości, idealnie nadających się w podroż do wymarzonego miejsca.

Opierając się o własne doświadczenia, stworzyłyśmy produkty, które wyróżniają się unikalnością i funkcjonalnością, bo właśnie takich rzeczy szukałyśmy. Połączenie tych dwóch cech przyczyniło się do stworzenia nazwy marki: Thegoodlife,bo nie ma nic lepszego niż celebrowanie życia w sprzyjających nam warunkach!

Nasze Produkty

Sprawimy, że w naszych ubraniach będziesz czuć się wyjątkowo, gdziekolwiek jesteś. Niezależnie od tego czy wybierasz się na szalony trip z koleżankami na Lazurowe Wybrzeże, czy na romantyczną podróż na drugi koniec świata. Gwarantujemy Ci, że wybierając nasze produkty, wyróżnisz się z tłumu, udowadniając, że funkcjonalność i unikalność idą ze sobą w parze! Produkty naszej marki skierowane są do tych wszystkich dziewczyn, które kochają niekonwencjonalne połączenia, dzięki którym sprawią sobie idealną stylizację na każdą podroż! Postawienie na wygodę, wcale nie oznacza rezygnacji z trendów. Stylowe dresiki, kombinezony oraz t-shirty z wysokiej jakości tkanin zapewnią Ci komfort w nawet najdalszej podróży.

Masz swoją podróżniczą bucket list? Jeżeli nie najwyższy czas o niej pomyśleć! Nic nie motywuje do działania bardziej niż odznaczanie kolejnych zrealizowanych miejsc podróży. Na produktach znajdują się nasze cele podróżnicze i wiecie co jest najpiękniejsze? Prawie wszystkie są już zrealizowane!

Odkryj Nasz Instagram @thegoodlife_pl

Instagram did not return a 200.